Sint-Annaplein 63, 9000 Gent. info@studioskoop.be
Programmatie 10 sep. 2014 t.e.m 16 sep. 2014
GEMMA BOVERY
week 1

Anne Fontaine - Frankrijk - 2014 - 99 min | Ned./Frans ondertiteld

met Fabrice Luchini, Gemma Arterton, Jason Flemyng,…  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
14:45 / 20:00 / 22:30
Donderdag
11 september
20:00 / 22:30
Vrijdag
12 september
20:00 / 22:30
Zaterdag
13 september
14:45 / 20:00 / 22:30
Zondag
14 september
14:45 / 20:00 / 22:30
Maandag
15 september
20:00 / 22:30
Dinsdag
16 september
20:00 / 22:30
THE SALVATION
week 2

Kristian Levring - Denemarken - 2014 - 89 min | Ned./Frans ondertiteld

met Mads Mikkelsen, Eva Green, Jeffrey Dean Morgan,…   [ lees meer ]

Woensdag
10 september
17:15 / 22:30
Donderdag
11 september
22:30
Vrijdag
12 september
22:30
Zaterdag
13 september
17:15 / 22:30
Zondag
14 september
17:15 / 22:30
Maandag
15 september
22:30
Dinsdag
16 september
22:30
THE HUNDRED-FOOT JOURNEY
week 1

Lasse Hallström - India - 2014 - 122 min | Ned./Frans ondertiteld

met Helen Mirren, Om Puri, Manish Daval,…  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
14:45 / 20:00
Donderdag
11 september
20:00
Vrijdag
12 september
20:00
Zaterdag
13 september
14:45 / 20:00
Zondag
14 september
14:45 / 20:00
Maandag
15 september
20:00
Dinsdag
16 september
20:00
MAGIC IN THE MOONLIGHT
week 6

Woody Allen - USA - 2014 - 97 min | Ned. / Frans ondertiteld

met Colin Firth, Emma Stone, Marcia Gay Harden,…  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
14:45 / 20:00
Donderdag
11 september
20:00
Vrijdag
12 september
20:00
Zaterdag
13 september
14:45 / 20:00
Zondag
14 september
14:45 / 20:00
Maandag
15 september
20:00
Dinsdag
16 september
20:00
CLOUDS OF SILS MARIA
week 4

Olivier Assayas - Zwitserland - 2014 - 124 min | Ned./Frans ondertiteld

met Juliette Binoche, Kristen Stewart, Chloë Grace...  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
17:15 / 20:00
Donderdag
11 september
20:00
Vrijdag
12 september
20:00
Zaterdag
13 september
17:15 / 20:00
Zondag
14 september
17:15 / 20:00
Maandag
15 september
20:00
Dinsdag
16 september
20:00
LES COMBATTANTS
week 1

Thomas Cailley - Frankrijk - 2014 - 98 min | Ned. ondertiteld

met Adèle Haenel, Kévin Azaïs – Antoine...  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
14:45 / 20:00 / 22:30
Donderdag
11 september
20:00 / 22:30
Vrijdag
12 september
20:00 / 22:30
Zaterdag
13 september
14:45 / 20:00 / 22:30
Zondag
14 september
14:45 / 20:00 / 22:30
Maandag
15 september
20:00 / 22:30
Dinsdag
16 september
20:00 / 22:30
THE REUNION
week 3

Anna Odell - Zweden - 2013 - 88 min | Ned./Frans ondertiteld

met Sandra Andreis, Kamila Benhamza, Anders Berg,…  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
17:30 / 22:30
Donderdag
11 september
22:30
Vrijdag
12 september
22:30
Zaterdag
13 september
17:30 / 22:30
Zondag
14 september
17:30 / 22:30
Maandag
15 september
22:30
Dinsdag
16 september
22:30
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
week 28

Wes Anderson - USA - 2013 - 99 min | Ned./Frans ondertiteld

met Ralph Fiennes, Edward Norton, Bill Murray, Jude Law, Tilda...  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
22:30
Donderdag
11 september
22:30
Vrijdag
12 september
22:30
Zaterdag
13 september
22:30
Zondag
14 september
22:30
Maandag
15 september
22:30
Dinsdag
16 september
22:30
LA GRANDE BELLEZZA
week 51

Paolo Sorrentino - Italië - 2013 - 142 min | Ned./Frans ondertiteld

met Toni Servillo, Carlo Verdone, Sabrina Ferilli,…  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
17:00
Zaterdag
13 september
17:00
Zondag
14 september
17:00
THE DOUBLE
week 4

Richard Ayoade - Groot-Brittanië - 2013 - 93 min | Ned./Frans ondertiteld

met Jesse Eisenberg, Mia Wasikowska , Chris O’Dowd,…  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
17:15
Zaterdag
13 september
17:15
Zondag
14 september
17:15
KOEMBA - NV
week 12

Anthony Silverston - Zuid-Afrika - 2013 - 85 min | Animatiecomedie in Vlaamse versie

met -  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
15:30
Zaterdag
13 september
15:30
Zondag
14 september
15:30
DE KREKEL
week 1

Zdenek Miller - Tsjechië - 1970 - 40 min | Niet gesproken

met animatiefilm  [ lees meer ]

Woensdag
10 september
14:30
Zaterdag
13 september
14:30
Zondag
14 september
14:30
Wordt verwacht
SPOETNIK van Markus Dietrich ( vanaf 24 september)
THE DROP van Michael R. Roskam ( vanaf 24 september)
LOCKE van Steven Knight ( vanaf 01 oktober)
CALVARY van John Michael McDonagh ( vanaf 01 oktober)
MOMMY van Xavier Dolan ( vanaf 08 oktober)
GONE GIRL van David Fincher ( vanaf 08 oktober)
DE VERENKONING van Esben Toft Jacobsen ( vanaf 08 oktober)
BLACK COAL, THIN ICE van Yi’nan Diao ( vanaf 25 oktober)
LILTING van Hong Khaou ( vanaf 25 oktober)
BOOK OF LIFE van Jorge R. Gutierrez ( vanaf 25 oktober)
KREUZWEG van Dietrich Brüggemann ( vanaf 29 oktober)
Vanaf zondag kan u de programmatie raadplegen voor de komende filmweek die start vanaf donderdag