Bezoek onze mobiele website
Tickets zijn nu ook eenvoudig online te bestellen door op de juiste dag en speeluur te klikken. Controleer alvorens af te rekenen zeker of u de juiste datum en het juiste uur heeft geselecteerd! - lees meer
Vanaf 30 min. voor vertoningsuur enkel nog tickets aan de kassa

Dieren vieren Kerst

Caroline Attia, Ceylan Beyoglu, Olesya Shchukina, Camille Alméras & Haruna Kishi - Frankrijk/Duitsland - 2025 - 72 min.
Animatiefilm in Nederlandstalige versie

Vanaf 10 december in Studio Skoop

Kerstmis komt eraan en in het bos groeit de spanning: iedereen maakt zich klaar voor een magisch winterfeest! Maar… o nee! De slee van de kerstman is in gevaar! Gelukkig schieten de slimme vos en de dappere ooievaar te hulp. Ondertussen doet een klein, stoer kuikentje er alles aan om het feest in het kippenhok te redden. En zal de jonge lynx op tijd boven op de berg zijn voor het grote, betoverende spektakel? Van het bos tot de bergen, van het kippenhok tot de verre uithoeken van de wereld: overal brengt Kerstmis wonderlijke verrassingen met zich mee!

In vijf kortfilms, gemaakt door vijf verschillende vrouwen, vieren dieren hoe mooi de winter en de kerstperiode kan zijn. Een droom voor kleuters, die open ogen trekken door de prachtige natuur, de leuke verhaaltjes en de hartverwarmende boodschap: samen is alles beter.

In het kader van MIKRO SKOOP
vanaf 4 jaar

Trailer

Deel film

Prijzen
Algemeen tarief: 12,00 €
Reductietarief: 10,00 €
Studio Skoop Junior: 10,00 € (iedereen)
Mikro Skoop: 9,00 € (iedereen) / Korte film: 8,00 € (iedereen)

Onze reductieprijzen zijn geldig voor:
Kinderen tot 18 jaar / Studenten met een geldige studentenkaart / Werklozen op vertoon van werklozenkaart / Senioren 60+ / Mindervaliden.
Op maandag (behalve op feestdagen) komt iedereen binnen aan het reductietarief.

europa art